Wieczysta wróci do Krakowa… ale za kilka miesięcy. Nowe informacje!
Trwa saga z domowymi meczami Wieczystej Kraków. Beniaminek 1.ligi będzie rozgrywał swoje mecze w Sosnowcu, ale tylko w rundzie jesiennej.
Wieczysta Kraków wywalczyła awans do Betclic 1.ligi, jednak jej obiekt nie spełnia norm licencyjnych. Po awansie Wieczysta chciała grać na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, gdzie swoje spotkania gra Wisła Kraków. Rzekomo klub nie doszedł do porozumienia z Wisłą Kraków i ostatecznie zagra mecze w Sosnowcu.
Teraz wszystkie strony spotkaniu się w siedzibie Urzędu Miasta. Po spotkaniu swoje oświadczenia opublikowały zarówno Wisła jak i Wieczysta.
Ostatecznie doszło do porozumienia, aby Wieczysta rozgrywała swoje mecze przy Reymonta. Jak czytamy w komunikacie Wisły: „Wieczysta Kraków i Wisła Kraków będą współpracować, aby klub z Wieczystej mógł rozgrywać mecze domowe w Krakowie w rundzie wiosennej.„
W trakcie rundy jesiennej Wieczysta będzie rozgrywała mecze domowe na stadionie w Sosnowcu.
Lechia Gdańsk rozstaje się z ważnymi graczami. Urfer zagroził PZPN-owi
"W odpowiednim czasie Polski Związek Piłki Nożnej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieodwracalną szkodę poniesioną przez Lechię Gdańsk w wyniku zastosowania bezprawnej pięciopunktowej sankcji" – czytamy na stronie klubu po rozstaniu się z Dawidem Kurminowskim. Biało-zieloni pożegnali także kilku innych ważnych piłkarzy.