Wieczór z Ligą Europy – zapis relacji LIVE

Za nami kolejny wieczór z europejskimi pucharami. Zapraszamy na zapis relacji LIVE.

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – KONIEC! Arsenal odniósł spokojne zwycięstwo 4:0.

Komplet wyników z Ligi Europy – KLIKNIJ!

85′ – Bardzo dobre zawody oglądamy w Turcji, gdzie Trabzonspor remisuje z FC Basel 2:2.

82′ – W Londynie już tak naprawdę niewiele się dzieje.

76′ – Trwa zacięta walka w meczu Lazio z Rennes. Włosi w końcu wyszli na prowadzenie 2:1.

73′ – Tymczasem w końcu wznowiony został mecz F91 Dudelange z Qarabag FK.

69′ – Kanonierzy prowadzą już 4:0. Arsenal spokojnie kontroluje wydarzenia na murawie.

61′ – W coraz lepszej sytuacji znajduje się Getafe, które prowadzi już 2:0 z FK Krasnodar po trafieniu Angela Rodrigueza.

59′ – Mamy wysyp bramek we wszystkich meczach! I tak na przykład Celtic prowadzi już 2:0 z CFR Cluj.

57′ – Co dzisiaj wyczyniają zawodnicy Kanonierów. Tym razem na listę strzelców wpisał się Ceballos a jego zespół prowadzi już 4:0!

47′ – Bez wątpienia czekają na nas kolejne ogromne emocje.

46′  – WRACAMY DO GRY!

45′ – PO PIERWSZEJ POŁOWIE.

Vitoria Guimaraes – Eintracht Frankfurt 0:1

41′ – PSV wygrywa już 3:0! Kapitalna dyspozycja Holendrów.

36′ – Grające na wyjeździe na trudnym terenie Getafe także wyszło na prowadzenie. Hiszpanie wygrywają z Krasnodarem 1:0. Tymczasem PSV wygrywa z Rosenborgiem już 2:0.

30′ – Świetnie spisuje się dzisiaj Karabach, w barwach którego występuje znany z polskich boisk Dani Quintana. Jego drużyna na wyjeździe wygrywa 2:0 z Dudelange.

23′ – W innych meczach nie brakuje goli, ale to jak na razie Arsenal skradł show. Kanonierzy prowadzą już 3:0, tym razem na listę strzelców wpisał się Joe Willock.

16′ – To jest dzień tego zawodnika! Martinelli zdobywa bramkę na 2:0 dla Kanonierów!

13′ – GOOOOOOL! Bardzo szybko Arsenal Londyn wyszedł na prowadzenie. Gabriel Martinelli zdobył bramkę po skutecznym uderzeniu głową.

5′ – Jak na razie bez goli na wszystkich stadionach.

1′ – ZACZYNAMY WSZYSTKIE MECZE Z 21:00!

Vitoria Guimaraes – Eintracht Frankfurt

Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze.

90′ – KONIEC!

AZ Alkmaar – Manchester United 0:0

84′ – W meczu AZ Alkmaar z Manchesterem United nic nie zapowiada tego, że miałyby paść gole w końcówce.

80′ – Dziesięć minut do zakończenia drugiej połowy. A od 21 kolejne emocje z Ligą Europy.

75′ – Świetnie w drugiej połowie radzi sobie AZ Alkmaar. Holenderski zespół przed momentem mógł wyjść na prowadzenie, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Czerwonych Diabłów.

65′ – W końcu mamy jakieś trafienie w Rosji. CSKA przegrywa u siebie z Espanyolem 0:1.

64′ – Zespół Polaka prowadzi już 3:0 po trafieniu Forstera.

57′ – Wreszcie na murawie mamy jakiegoś Polaka. Na boisku pojawił się Góralski w barwach Łudogorec.

61′ – Ponad godzina gry za nami. Bezbramkowe remisy już tylko w CSKA Moskwa – RCD Espanyol, Beskitas – Wolverhampton Wanderers oraz AZ Alkmaar – Manchester United.

51′ – Manchester United, podobnie jak w pierwszej połowie, gra bardzo chaotycznie.

46′ – WYSTARTOWAŁY DRUGIE POŁOWY WE WSZYSTKICH MECZACH!

45′ – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

39′ – Manchester United nadal nie potrafi znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy AZ Alkmaar.

31′ – GOOOOL! Na prowadzenie wychodzi także Braga w meczu ze Slovanem.

27′ – Na prowadzenie wychodzi w końcu AS Roma. Włoski klub po trafieniu głową Spinazzola wygrywa z Wolfsberger AC.

24′ – Tymczasem w jednym z hitów dzisiejszych spotkań nadal mamy bezbramkowy remis. Manchester United nie potrafi przełożyć na trafienia swojej przewagi.

15′ – GOOOOOL! Dzieje się we Francji! William zdobywa bramkę i doprowadza do remisu w meczu Saint-Etienne z Wolfsburgiem.

12′ – Całkiem intensywne pierwsze minuty na wszystkich stadionach. Jak na razie jeszcze Saint-Etienne prowadzi nad VfL Wolfsburg, natomiast KAA Gent wygrywa z FC Oleksandriya.

7′ – Tymczasem jak na razie Manchester United ma przygniatającą przewagę w meczu z AZ Alkmaar.

1′ GOOOOL! I mamy pierwsze trafienie. Lukoki dał prowadzenie Łudogorcowi Razgrad w wyjazdowym meczu z Ferencvaros.

1′ – MECZE Z 18:55 WYSTARTOWAŁY!

18:45 – W innym ze spotkań Ferencvarosi TC podejmować będzie PFC Ludogorets Razgrad. W ekipie gości na ławce rezerwowych znajduje się Jacek Góralski.

18:30 – Manchester United dzisiaj zagra w następującym składzie:

18:20 – To będzie kolejny emocjonujący wieczór z europejskimi pucharami. Przed nami seria spotkań o godzinie 18:55 oraz o 21:00.

Z pewnością w tej wcześniejszej serii meczów jednym z najciekawszych będzie starcie AZ Alkmaar z Manchesterem United.