September 1, 2024, Udine, Italia: UdineseĂ•s head coach Kosta Runjaic during the Serie A soccer match between Udinese and Como at the Bluenergy Stadium in Udine, north east Italy - Sunday, September 01,2024 sport - soccer (Photo by Andrea Bressanutti/Lapresse) (Credit Image: © Andrea Bressanutti/LaPresse via ZUMA Press)
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Udany początek Kosty Runjaicia w Udinese

Po trzech kolejkach zespół prowadzony przez byłego trenera Pogoni Szczecin i Legii Warszawa zajmuje czwartą pozycję w tabeli Serie A.

Na inaugurację rozgrywek „Bianconeri” podzielili się punktami z Bologną, remisując 1:1, a w drugiej kolejce pokonali Lazio 2:1, choć od 68. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu po drugiej żółtej i czerwonej kartce Hassane Kamery.

W niedzielę Udinese odniosło skromne zwycięstwo nad Como. Bramkę na wagę trzech punktów dla podopiecznych Kosty Runjaicia zdobył w 70. minucie Brenner.

Przerwie reprezentacyjnej „Zebrette” czeka rywalizacja z Parmą. To spotkanie odbędzie się w niedzielę, 15 września, o godzinie 15:00. (FT)