September 17, 2024, London, England, United Kingdom: Alejandro Garnacho of Manchester United controls the ball during the Carabao Cup 3rd Round match Manchester United vs Barnsley at Old Trafford, Manchester, United Kingdom, 17th September 2024. (Credit Image: © Mark Cosgrove/News Images via ZUMA Press Wire)
PUCHAR LIGI ANGIELSKIEJ PILKA NOZNA SEZON 2024/2025
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Premier League

Tylko remis Manchesteru United

Manchester United nie zdołał odnieść trzeciego zwycięstwa z rzędu. Czerwone Diabły bezbramkowo zremisowały na wyjeździe z Crystal Palace (5. kolejka Premier League), który jeszcze nie wygrał w lidze w obecnym sezonie.

Goście znacznie przeważali w pierwszej połowie, tworzyli dużo akcji, ale brakowało im konkretów, skuteczności. Po niecałej pół godzinie gry poprzeczkę obili Bruno Fernandes i Alejandro Garnacho. Poza tym, sporo dobrych interwencji miał bramkarz Crystal Palace.

Po przerwie Manchester wciąż miał większe posiadanie, ale nie kreował już tak wielu szans. W drugiej części gry obie drużyny wypracowały 2 – 3 lepsze sytuacje, ale nie zdołały wykorzystać żadnej z nich. Ostatecznie sobotni mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Po pięciu meczach Czerwone Diabły uzbierały 7 punktów i są 11. miejscu w Premier League, a Crystal Palace ma na koncie trzy oczka i jest na 16. pozycji. (MZ)