Polska Reprezentacja Polski

Turcja: Hat trick Grosickiego, gol Głowackiego (akt.)

Kamil Grosicki strzelił trzy bramki dla Sivassporu w wygranym 4:2 spotkaniu 23. kolejki ligi tureckiej z Manisasporem.

„Grosik” rozpoczął strzelanie w 17. minucie od wykorzystania rzutu karnego. Kolejne trafienia dołożył w 60. i 64. minucie. Były zawodnik Jagiellonii Białystok przebywał na boisku do 82. minuty.

W zespole Manisasporu od 40. minuty grał Maciej Iwański, który w 75. minucie asystował przy trafieniu Huseyina Toka.

Aż sześć goli padło także w spotkaniu Trabzonsporu z Kayserisporem, które zakończyło się remisem 3:3. W barwach gospodarzy w podstawowym składzie pełne 90 minut rozegrał Arkadiusz Głowacki, w 72. minucie na murawie pojawił się natomiast Paweł Brożek, a cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział jego brat, Piotr.

Remis dla Trabzonsporu uratował Głowacki, który trafił do siatki rywali na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Wcześniej gole dla zespołu Polaków strzelili Jaja Coelho i Burak Yilmaz, a rywale odpowiedzieli dwoma bramkami Abdullaha Duraka oraz jedną Emira Kujovicia.