Towarzysko: Odra przegrała z MKS-em Kluczbork

Borykająca się z kłopotami organizacyjnymi Odra Wodzisław Śląski przegrała z MKS-em Kluczbork 1:2 w rozegranym w sobotę w Świerklanach meczu sparingowym.

Gospodarze przystąpili do tego spotkania bez Miroslava Copjaka, a z wracającym na ławkę trenerską Jarosławem Skrobaczem, który z powodzeniem prowadził wodzisławian w rundzie jesiennej. W składzie zabrakło z kolei wszystkich testowanych w czasie zgrupowania w Czechach zawodników, z których zrezygnowano po zmianach we władzach klubu.

Drużyna z Kluczborka wygrała po golach zdobytych w drugiej połowie przez Rafała Niziołka i Arkadiusza Półchłopka. Dla Odry przed przerwą trafił z kolei Dawid Hanzel.

***

Odra Wodzisław – MKS Kluczbork 1:2 (1:0)

1:0 Hanzel 45
1:1 Niziołek 48
1:2 Półchłopek 57

Odra (wyjściowy skład): Łobaczewski – Bańczyk, Siemiczek, Marek, Szymaszek, Sobik, Jary, Kuczok, Skrobacz, Sikorski, Hanzel. W II połowie zagrali: Musioł, Szkatuła, Polak, Figiel.

MKS (I połowa): Świtała – Orłowicz, Odrzywolski, Jagieniak (30. Cybulski), Nitkiewicz, Niziołek, Kazimierowicz, Kaczmarek, Ulatowski, Tuszyński, Biliński. (II połowa): Stodoła – Hober, Cybulski, Wilusz, Adamczyk, Nowacki, Wodniok, Glanowski, Niziołek (65. Kazimierowicz), Tuszyński (65. Kaczmarek), Półchłopek.