Towarzysko: Niemcy przegrali z Francją

Ligi w Europie Świat

Reprezentacja Niemiec zawiodła w jednym z ciekawszych środowych meczów towarzyskich. Nasi zachodni sąsiedzi przegrali 1:2 z Francuzami.

Mecz towarzyski pomiędzy tymi reprezentacjami rozgrywany był w Bremie na obiekcie miejscowego Werderu. Goście wyszli na prowadzenie już w 21. minucie spotkania. Bramkę zdobył Olivier Giroud, dla którego było to pierwsze trafienie w kadrze.

Francuzi nie zamierzali się zadowalać tak skromnym prowadzeniem. W 69. minucie Trójkolorowi prowadzili już 2:0 ku zaskoczeniu miejscowych kibiców. Drugiego gola dla przyjezdnych strzelił Florent Malouda.

Kiedy wszyscy czekali już na końcowy gwizdek, to padło honorowe trafienie dla Niemców. W doliczonym czasie gry bramkę zdobył Cacau. Zespół prowadzony przez Joachima Loewa tym razem zawiódł.