Tottenham jest bardzo zainteresowany zakontraktowaniem pomocnika Lille, 24-letniego Angela Gomesa, na zasadzie wolnego transferu w letnim oknie – informuje Football Insider.
Wspomniany serwis dodał, że 4-krotnego reprezentanta Anglii (debiut 7 września 2024 r.) obserwuje West Ham United, a także szereg klubów z całej Europy.
W obecnym sezonie Angel Gomes zagrał 20 meczów (14 w Ligue 1, cztery w fazie ligowej Ligi Mistrzów, dwa w el. LM), strzelił dwa gole i miał asystę. Spędził na boisku 1069 minut. W przeszłości był piłkarzem m.in. Manchesteru United. (MZ)
Arne Slot mógł zostać w Premier League! Ofertę jednak odrzucił
Holenderski szkoleniowiec miał możliwość objęcia sterów w Fulham. Były trener Liverpoolu postanowił jednak odrzucić tę sposobność i poczekać na lepszą opcję.
Oto główny cel Manchesteru United na to okienko! Transfer wewnątrz Premier League na horyzoncie
Lewis Hall stał się głównym celem transferowym Czerwonych Diabłów na letnie okienko. Newcastle zgodzi się na sprzedaż wyłącznie za 70-80 milionów funtów.
Manchester United znów sięgnie po napastnika Brentford? „Rozmowy trwają”
Czerwone Diabły widzą w swoich szeregach Igora Thiago z Brentford. Brazylijczyk może trafić na Old Trafford z uwagi na możliwe odejście Joshuy Zirkzee.
Iraola zabierze byłej drużynie środkowego pomocnika? Młody Anglik może trafić na Anfield
Baskijski szkoleniowiec widziałby w swoim nowym zespole Alexa Scotta z Bournemouth. 22-latek to nowy cel transferowy Liverpoolu, lecz o jego transfer może być ciężko z uwagi na zainteresowanie innych klubów.