Tottenham ponowi propozycję transferu Alexandre Pato
Od stycznia 2013 roku Alexandre Pato występuje w brazylijskim klubie Corinthians. Wiele jednak wskazuje, że wraz z otwarciem zimowego okna transferowego napastnik reprezentacji Brazylii znów trafi na Stary Kontynent.
Otóż pozyskaniem Pato zainteresowane są Arsenal Londyn, a przede wszystkim Tottenham Hotspur. Andre Villas-Boas próbował już zagiąć parol na niego latem, w styczniu zaś zrobi jeszcze jedno podejście. – Nie wykluczam, że dojdzie do transferu Pato – mówi dyrektor Corinthians Roberto de Andrade. – Biorąc pod uwagę wartość naszego napastnika nie spodziewałbym się jego przejścia do innego klubu brazylijskiego, tylko właśnie wyjazd do Europy.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.