Najnowsze w polska
Oficjalnie. Wszystko jasne w sprawie trenera Cracovii!
Ostatnio pojawiła się informacja o tym, że Luka Elsner złożył rezygnację właścicielom klubu. Cracovia podjęła już decyzję w związku ze swoim szkoleniowcem.
Co z Kikolskim i Iliciem? Widzew podjął już decyzję!
Bramkarze Widzewa Łódź byli w ostatnim czasie łączeni z transferem medycznym do Piasta Gliwice. Łódzki klub zadecydował
Media: Nastoletni debiutant w kadrze reprezentacji Polski?
Już za niespełna tydzień dowiemy się, jak będzie wyglądała kadra Polski na baraże do mistrzostw świata. Jan Urban może sięgnąć po nastolatka grającego w Bundeslidze.
Piłkarz ukarany za ustawienie meczów i zakłady! PZPN wydał kolejne oświadczenie!
Kilka dni temu PZPN poinformował o wszczęciu postępowania wobec pięciu zawodników z poziomu centralnego za match fixingu (ustawianie meczów pod zakłady bukmacherskie). Teraz pojawił się nowy komunikat.
Komisja Ligi podjęła decyzję w sprawie kibiców Lecha oraz Pablo Rodrigueza
Pablo Rodriguez otrzymał żółtą kartkę w meczu z Widzewem, która eliminowała go z kolejnego meczu ligowego. Komisja Ligi Ekstraklasy SA anulowała karę zawodnika Lecha Poznań.
Boniek komentuje odejście Feio. „Feio niestety z tym ma problem”
Zbigniew Boniek za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do aktualnych wydarzeń w Radomiaku Radom.
Media: Kolejny polski klub ma kłopoty finansowe. Piłkarze zawiesili treningi!
Sytuacja w ŁKS Łomża robi się napięta. Klub walczy o awans na poziom centralny, jednak piłkarze nie otrzymują swoich wypłat w terminie.
Gorąco po meczu w Płocku! Prezes pojawił się w szatni
Nafciarze w bardzo słabym stylu przegrali z Arką Gdynia 0:3. To była zarazem piąta porażka z rzędu Wisły, która sprawiła, że po meczu w szatni było nerwowo.
Radomiak wydał komunikat! Prezes zabierze głos
W związku z wydarzeniami z udziałem Goncalo Feio i jego uderzeniu przez polityka, prezes klubu wraz z dyrektorem sportowym zabiorą jutro głos na konferencji prasowej.
Co się dzieje z Wisłą Płock? Arka w końcu wygrywa na wyjeździe [WIDEO]
W starciu beniaminków górą był mistrz 1. Ligi. Żółto-Niebiescy pokonali Nafciarzy 2:0 po trafieniach Dawida Kocyły oraz Vladislavsa Gutkovskisa i wydostali się ze strefy spadkowej.