Najnowsze w polska
TVP pokaże mecz Legii
Rewanżowy mecz FC Drita – Legia Warszawa w eliminacjach Ligi Konferencji będzie można obejrzeć na żywo w TVP Sport.
Dekada po reformie II ligi, która stała się kuźnią talentów i bankrutów
Od dziesięciu lat II liga funkcjonuje w scentralizowanej formie. Reforma rozgrywek miała doprowadzić do ich profesjonalizacji i podniesieniu poziomu. Czy to się udało?
Nowe otwarcie Kamila Pestki
W nie tak odległej przeszłości należał do czołowych defensorów ligi – nie przez przypadek w maju 2022 otrzymał powołanie do reprezentacji. Teraz przypomina o sobie, budując pozycję w składzie Rakowa. I choć zawodnikiem częstochowskiego klubu jest już od ponad roku, Kamil Pestka wciąż bardziej kojarzy się z Cracovią.
Zwycięstwo potrzebne na duch
Beniaminek z Gdańska sprawdzi się na tle Rakowa Częstochowa. Obie drużyny nie zaczęły obecnego sezonu tak jak planowały.
Wyjątkowy mecz w Łodzi. Stadion będzie czarny, a nie czerwony
W pierwszym meczu 6 kolejki PKO BP Ekstraklasy Widzew Łódź podejmie Radomiaka Radom. Poprzednia wizyta Zielonych nie jest mile wspominana.
Problemy finansowe pierwszoligowca
Stal Stalowa Wola zaczęła sezon od jednego punktu w sześciu meczach. Na domiar złego beniaminek I ligi ma problem z płynnością finansową.
Kluczowy zawodnik odejdzie ze Śląska?
Niewykluczone, że Nahuel Leiva odejdzie ze Śląska Wrocław w końcówce letniego okna transferowego. Byłaby to duża strata dla obecnego wicemistrza Polski, tym bardziej, że niedawno klub rozstał się z Erikiem Exposito.
Ukrainiec potencjalnym następcą Karlstroma? Lech rozmawia z uczestnikiem Ligi Mistrzów
Lech Poznań rozmawia z Szachtarem Donieck nt. potencjalnego następcy Jespera Karlstroma, który niedawno trafił do Udinese. Chodzi o Jehora Nazarynę.
Kto będzie sędziował mecze 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy?
PZPN opublikował obsadę sędziowską 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2024/25. Szymon Marciniak poprowadzi mecz Śląska Wrocław (wicemistrz Polski) z Legią Warszawa (obecny lider). Szczegóły poniżej.
Zawodnik rozwiązał kontrakt z Motorem
Mariusz Rybicki odszedł z Motoru Lublin. Zawodnik rozwiązał kontrakt z beniaminkiem Ekstraklasy za porozumieniem stron.