2 Liga
Podbeskidzie Bielsko-Biała w 1. Lidze! Pewna wygrana i zasłużony awans
Podopieczni Marcina Włodarskiego pokonali 3:1 Sandecję Nowy Sącz i zameldowali się na zapleczu Ekstraklasy. Gole dla gospodarzy na wagę awansu strzelali Lucjan Klisiewicz, Kamil Sochań i Dalibor Takac.
Najnowsze w 2. liga
Raków pozyskał bramkarza! 16-latek dołączył do Medalików
Wiktor Żołneczko został nowym golkiperem Rakowa Częstochowa. Były gracz Rekordu Bielsko-Biała podpisał kontrakt do końca grudnia 2028 roku.
Opuścił Sandecję, znalazł nowy klub
Obrońca opuścił Sandecję Nowy Sącz. Kontrakt 25-latka został rozwiązany za porozumieniem stron.
Tabela 2. Ligi po 10. kolejce
Za nami 10. kolejka 2. Ligi w sezonie 2025/26. Liderem jest Olimpia Grudziądz, która ma 3 punkty przewagi nad Podhalem Nowy Targ. Oto tabela.
Młody zawodnik wypożyczony do beniaminka
Beniaminek ma nowego zawodnika. Do Unii Skierniewice (2. Liga) dołączył 17-latek.
Kotwica idzie na dno. Nie zagra w 2. Lidze!
Kotwica nie otrzymała licencji na grę w 2. Lidze. Klub z Kołobrzegu znika z piłkarskiej mapy Polski.
Betclic 2. Liga: Wyłoniono kolejnego spadkowicza
Piątkowe rozstrzygnięcia meczów Betclic 2. Ligi wyłoniły kolejnego spadkowicza. W przyszłym sezonie zagra na czwartym poziomie rozgrywkowym.
Wieczysta Kraków kręci trenerską karuzelą w najlepsze. Były szkoleniowiec Korony Kielce kolejnym kandydatem!
Wciąż nie wiadomo, kto zostanie nowym szkoleniowcem Wieczystej Kraków. Na liście potencjalnych następców Sławomira Peszki pojawiło się nazwisko kolejnego kandydata.
Oficjalnie: Sławomir Peszko zwolniony z Wieczystej Kraków!
Krakowski klub w oficjalnym komunikacie opublikowanym na swojej stronie internetowej poinformował o zakończeniu współpracy ze Sławomirem Peszką.
Jedyna słuszna decyzja. W taki sposób polska piłka odda hołd Leo Beenhakkerowi
Władze wszystkich polskich poziomów rozgrywkowych ze szczebla centralnego podjęły decyzję o uczczeniu pamięci zmarłego wczoraj Leo Beenhakkera.
Lider powiększył przewagę. Klasyfikacja strzelców Betclic 2. Ligi
Daniel Świderski wciąż zajmuje 1. miejsce w klasyfikacji strzelców Betclic 2. Ligi. Piłkarz Rekordu Bielsko-Biała zdobył 18 bramek (ostatnią 5 kwietnia), czyli o cztery więcej niż Kamil Wojtyra (Polonia Bytom).