Beniaminek ma nowego zawodnika. Do Unii Skierniewice (2. Liga) dołączył 17-latek.
Chodzi o Jarosława Czerwika, który trafił do beniaminka 2. Ligi na zasadzie rocznego wypożyczenia z Miedzi.
Młody zawodnik ofensywny trenował z pierwszoligowym klubem z Legnicy, w minionym sezonie zagrał też dwa mecze w jego rezerwach, a w lutym br. został wypożyczony do GKS-u Jastrzębie, w barwach którego wystąpił 14 razy w 2. Lidze (660 minut) i strzelił dwa gole.
W listopadzie 2024 roku zadebiutował w reprezentacji Polski U-17.
Podbeskidzie Bielsko-Biała w 1. Lidze! Pewna wygrana i zasłużony awans
Podopieczni Marcina Włodarskiego pokonali 3:1 Sandecję Nowy Sącz i zameldowali się na zapleczu Ekstraklasy. Gole dla gospodarzy na wagę awansu strzelali Lucjan Klisiewicz, Kamil Sochań i Dalibor Takac.
Znamy drugiego finalistę baraży. Gol w doliczonym czasie zdecydował
Sandecja Nowy Sącz pokonała Olimpię Grudziądz 2:1 i zakwalifikowała się do finału baraży o awans do Betclic 1. Ligi. W nim zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.