Przejdź do treści
 
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Polska Reprezentacja Polski

Szczęsny zadowolony z drużyny. „Nie przyzwyczailiśmy do tego”

Wojciech Szczęsny zagrał świetny mecz przeciwko Holandii i jego interwencje uchroniły nas przed bolesną porażką. Bramkarz chwalił jednak swoich młodszych kolegów, którzy również dali z siebie wszystko w tym meczu.

FOT. PIOTR KUCZA / 400mm

Wojciech Szczęsny już po raz kolejny pokazał, ze jest potężnym filarem naszej reprezentacji. Bramkarz reprezentacji Polski bronił znakomicie i kilkukrotnie uchronił nasz zespół od straty gola.

W wypowiedzi dla TVP, Szczęsny chwalił swoją drużyną i wskazywał, jak wielką rolę odegrali młodzi zawodnicy. Godni wyróżnienia są przede wszystkim Kacper Urbański czy Nicola Zalewski.

  • – Miło się patrzy, jak młodzi piłkarze z Polski wychodzą bez kompleksów na tak dobrą, świetną Holandię i chcą grać swój futbol. Nie przyzwyczailiśmy do tego. Patrząc na nasz występ momentami nawet można było być z nas dumnnym. Wielu chłopaków ma naprawdę potencjał do dużego grania. – powiedział „Szczena”.
  • – Graliśmy z zespołem trochę lepszym od nas. Te detale i trochę tej jakości w końcówce meczu zrobiło różnice. Oczywiście, nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ale z tego, jak wielu tych chłopaków się zaprezentowało, jak się zaprezentowaliśmy jako drużyna, jestem zadowolony – dodał.
Źródło: TVP Sport
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 28/2024

Nr 28/2024