SIEDLCE 11.08.2024
MECZ 4. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH: POGON SIEDLCE - BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA:
LUKAS SPENDLHOFER JAKUB SINIOR

Polska 1 Liga

Świetna seria Termaliki trwa! Kolejne zwycięstwo ekipy z Niecieczy

Nie zatrzymują się podopieczni Marcina Brosza, którzy odnieśli w niedzielę czwarte zwycięstwo z rzędu.

Znakomicie w pierwszych czterech kolejkach prezentuje się Termalica. „Słoniki” imponują formą. W niedzielę niecieczenie pokonali Pogoń Siedlce 2:1.

Wynik spotkania w 28. minucie otworzył Andrzej Trubeha, który popisał się pierwszorzędnej urody uderzeniem blisko prawego okienka. Nie zdołał sięgnąć piłki w tej sytuacji Mateusz Pruchniewski.

W 45. minucie do głosu doszła Pogoń. Na listę strzelców wpisał się Cezary Demianiuk po asyście Jakuba Lutostańskiego. Chwilę poźniej kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał się Maciej Ambrosiewicz, a golkiper siedlczan nie zdołał interweniować.

Termalika po czterech spotkaniach ma na swoim koncie komplet punktów. Na drugim biegunie znajduje się Pogoń, która z dorobkiem jednego oczka zajmuje lokatę w strefie spadkowej. (FT)