Zawodnik Polonii Bytom – Jakub Świerczok pomyślnie przeszedł testy medyczne w 1.FC Kaiserslautern i 2 stycznia podpisze kontrakt – poinformował główny zainteresowany w rozmowie z Orange Sport.
Tym samym 19-latek dołączy do byłego gracza Zagłębia Lubin – Ilijana Micanskiego oraz byłego obrońcy Jagiellonii Białystok – Rodnei. W zespole rezerw tego klubu występuje z kolei rodak Świerczoka – Alan Stulin.
Świerczokiem poważnie interesowała się również Wisła Kraków, ale gracz pierwszoligowej Polonii ostatecznie zdecydował się na przeskok du Bundesligi. Jego nowy klub plasuje się obecnie na 16. miejscu ligowej tabeli.
Kolejny piłkarz żąda odejścia z Lechii! Urfer stawia sprawę jasno
Bohdan Wjunnyk jest chętny na przenosiny do zdobywcy pucharu Portugalii, czyli SCU Torreense. W tym momencie jednak do przeprowadzenia transakcji brakuje zgody właściciela Lechii.