Nie popisali się w sobotni wieczór piłkarze warszawskiej Legii, nie popisali się także ich rywale w eliminacjach Ligi Mistrzów. Steaua Bukareszt zaliczyła dość niespodziewaną wpadkę w lidze rumuńskiej.
Steaua zremisowała na wyjeździe z ekipę Gaz Metan Medias 2:2. Dla gospodarzy trafili Ionut Buzeana w 11. minuty i Jordana Robertson w 28. minuty. Co ciekawe, Anglik bezpośrednio po zdobyciu gola zobaczył swoją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.
Steaua miała liczebną przewagę i w końcówce to wykorzystała. W 74. minucie gola kontaktowego zdobył Lucian Ionut Filip, który kilka minut później trafił po raz drugi i dał mistrzom Rumunii jeden punkt.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.