SIEDLCE 01.09.2024
MECZ 8. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH: POGON SIEDLCE - STAL RZESZOW:
KAROL LYSIAK STRZELA ZDOBYWA RZUT KARNY PENALTY GOL BRAMKA GOAL RADOSC CELEBRATION

Polska 1 Liga

Stal Rzeszów ponownie wiceliderem. Ale z niedosytem

Stal Rzeszów odzyskała status wicelidera tabeli Betclic 1 Ligi, ale po meczu z Pogonią Siedlce może odczuwać niedosyt. Z dwóch powodów.

Po pierwsze – zamiast zremisować, mogła wygrać. Wprawdzie od 9. minuty przegrywała po golu Titasa Milasiusa, ale w 26. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Sebastien Thill. Do drugiej jedenastki tuż przed przerwą podszedł Karol Łysiak i wyrównał. Wynik 1:1 utrzymał się do końca starcia.

Po drugie – zamiast zremisować, chciała wygrać. Była zdecydowanym faworytem potyczki. Pogoń przystąpiła do niej z przedostatniego miejsca w stawce.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Czyli drugą pozycję w tabeli i pięć punktów straty do pierwszej Bruk-Bet Termaliki.

Pogoń wydostała się ze strefy spadkowej. (MS)