Przejdź do treści
MIELEC 28.04.2024
MECZ 30. KOLEJKA PKO EKSTRAKLASA SEZON 2023/24: STAL MIELEC - LEGIA WARSZAWA --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH: STAL MIELEC - LEGIA WARSAW
KAMIL KIERES
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Stal Mielec sięgnie po młodzieżowca z Rakowa Częstochowa [INFO PN]

Stal Mielec buduje kadrę na przyszły sezon i dokonuje kolejnych ruchów transferowych. Jak udało nam się ustalić, na radarze biało-niebieskich znalazł się młodzieżowiec z Rakowa Częstochowa.

Paweł Gołaszewski

Fot. Piotr Kucza/400mm.pl

Do drużyny prowadzonej przez Kamila Kieresia doszło w tym oknie transferowym już trzech nowych piłkarzy. Kontrakty ze Stalą podpisali Ravve Assyag, Fryderyk Gerbowski oraz Dawid Tkacz.

W Mielcu rozważają różne scenariusze na kolejny sezon. Jednym z nich może być odejście Mateusza Kochalskiego. Golkiper, który został zaproszony przez Michała Probierza na Euro 2024 jako czwarty bramkarz do udziału w treningach, ma za sobą bardzo udany sezon i Stal jest gotowa na ewentualne odejście.

Kto może być jego ewentualnym następcą? Z tego co udało nam się ustalić, jednym z kandydatów, o których myśli Stal jest bramkarz Rakowa Częstochowa – Jakub Mądrzyk. 20-letni golkiper ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Miedzi Legnica. W Fortuna 1. Lidze rozegrał wszystkie 34 mecze, w których puścił 36 goli i zachował 10 czystych kont.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024