Soccer, Serie A match , Roma v Empoli Nicola Zalewski of AS Roma during the Serie A match between Roma v Empoli at Olympic stadium, Italy, Aug 25th, 2024. Copyright: xx,Image: 901740257, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Imago-Images/Emmefoto / imago sport / Forum

Sromotna klęska AS Romy. Nicola Zalewski nie pomógł swojej drużynie

AS Roma poniosła potężną klęskę we Florencji, przegrywając z Fiorentiną aż 1:5. Nicola Zalewski pojawił się na murawie, ale na niewiele się zdał.

AS Roma będzie bardzo źle wspominać swój występ w 9. kolejce Serie A. Zespół Juricia był bezradny i przegrał z Fiorentiną aż 1:5.

Gospodarze fantastycznie zaczęli i już nieco po kwadransie prowadzili 2:0 po trafieniach Keana oraz Beltrana. Odpowiedział Kouadio Kone, ale Keane trafił do siatki tuż przed przerwą i Fiorentina prowadziła 3:1.

W drugiej połowie do siatki trafił Edoardo Bove oraz… Mats Hummels. Sęk w tym, że Niemiec zaliczył samobója. Obrońca w drugiej połowie meczu zadebiutował w barwach AS Roma i bez wątpienia nie będzie wspominał swojego pierwszego występu.

Nicola Zalewski zaczął mecz na ławce rezerwowych, ale już w 32. minucie został desygnowany od gry w miejsce Angelino. Polak miał nieco rozruszać swój zespół, ale nie dał rady wnieść ożywienia.

Wiele przed meczem mówiono i przyszłości Ivana Juricia. Niewykluczone, że potężna klęska z Fiorentiną spowoduje roszadę na ławce trenerskiej rzymskiego zespołu.