Środa z Ligą Mistrzów [zapis relacji]

Jest środa, a więc czas na emocje związane z Ligą Mistrzów. Zapraszamy na relację live z wszystkich wieczornych meczów!

Dobiegły końca wszystkie wieczorne mecze. Oto wyniki.

Arsenal – Sevilla 2:0 (Trossard 30, Saka 64)
Bayern – Galatasaray 2:1 (Kane 80 i 86 – Bakambu 90+3)
FC Kopenhaga – Manchester United 4:3 (Elyounoussi 45, Goncalves 45+9, Lerager 83, Bardghji 87 – Hojlund 3 i 28, Fernandes 69 k)
PSV – Lens 1:0 (de Jong 12)
Real Madryt – Braga 3:0 (Diaz 27, Vinicius Junior 58, Rodrygo 61)
RB Salzburg – Inter 0:1 (Martinez 85 k)

Ostatni gwizdek w stolicy Danii. FC Kopenhaga niespodziewanie wygrywa z Manchesterem United. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mohamed Elyounoussi, Diogo Goncalves, Lukas Lerager oraz Roony Bardghji. Dla Czerwonych Diabłów trafili Rasmus Hojlund (dwukrotnie) i Bruno Fernandes.

88′ Szaleństwo w Kopenhadze! Gospodarze wychodzą na prowadzenie w starciu z Manchesterem United za sprawą bramki Roonego Bardghjiego.

Zakończyło się starcie PSV z Lens. Gospodarze wygrali 1:0 po trafieniu Luuka de Jonga.

90+2′ Morgan Guilavogui z Lens otrzymuje drugą żółtą kartkę, co w konsekwencji oznacza jego przedwczesne zakończenie spotkania.

Koniec meczu w Londynie. Arsenal pokonał 2:0 Sevillę. Gole dla Kanonierów strzelili Leandro Trossard oraz Bukayo Saka.

Wybrzmiał ostatni gwizdek w Monachium. Bayern wygrał z Galatasaray 2:1 po dwóch bramkach Harrego Kane’a. Honorowe trafienie dla drużyny z Turcji należało do Cedrica Bakambu.

Koniec spotkania w Salzburgu. Red Bull przegrał 0:1 z Interem. Decydującą bramkę zdobył Lautaro Martinez.

83′ Kopenhaga doprowadza do wyrównania! Bramkę na 3:3 zdobył Lukas Lerager. Asystował mu Rasmus Falk. Wielkie emocje w stolicy Danii.

90+3′ Cedric Bakambu daje kontakt Galatasaray! W Monachium 2:1. Asystował Sergio Oliveira.

Koniec spotkania w Madrycie! Real wygrał 3:0 po bramkach Brahima Diaza, Viniciusa Juniora i Rodrygo.

87′ Kolejny gol Bayernu! Znów do siatki trafił Harry Kane. Tym razem asystę na swoim koncie zapisał Mathys Tel.

86′ Inter wychodzi na prowadzenie w Austrii! Bramkarza RB Salzburg pokonał Lautaro Martinez. Argentyńczyk wykorzystał rzut karny.

70′ Manchester ponownie na prowadzeniu! Bruno Fernandes wykorzystał rzut karny, strzelając tym samym gola na 3:2.

82′ Bayern prowadzi z Galatasaray! Bramkę dla drużyny mistrza Niemiec zdobył Harry Kane. Angielskiemu napastnikowi dogrywał Joshua Kimmich.

64′ Kolejna bramka Arsenalu. Na 2:0 w starciu z Sevillą trafił Bukayo Saka. Asysta Gabriela Martinellego.

61′ Trzeci gol dla Królewskich! Rodrygo finalizuje podanie Viniciusa Juniora.

58′ Real podwyższa prowadzenie w meczu z Bragą! Vinicius Junior trafił na 2:0. Asystował Lucas Vazquez.

Powoli wracamy do gry!

Gwizdek na przerwę wybrzmiał na wszystkich stadionach. Wyniki prezentują się następująco.

Arsenal – Sevilla 1:0 (Trossard 30)
Bayern – Galatasaray 0:0
FC Kopenhaga – Manchester United 2:2 (Elyounoussi 45, Goncalves 45+9 – Hojlund 3 i 28)
Real Madryt – Braga 1:0 (Diaz 27)
RB Salzburg – Inter 0:0

45+9′ Kopenhaga wyrównuje! Diogo Goncalves trafia z jedenastu metrów.

45′ Kopenhaga wykorzystuje problemy rywala i łapie kontakt. Do siatki trafił Mohamed Elyounoussi. Asystował Diogo Goncalves.

42′ Bezpośrednia czerwona kartka dla Marcusa Rashforda! Anglik wyrzucony z boiska, Manchester będzie musiał radzić sobie w osłabieniu.

30′ Arsenal wychodzi na prowadzenie w meczu z Sevillą! Gola dla Kanonierów strzelił Leandro Trossard. Asystę zapisał na swym koncie Bukayo Saka.

28′ Drugi gol dla Manchesteru United! Prowadzenie Czerwonych Diabłów podwyższa Hojlund. To już drugie trafienie Duńczyka w tym spotkaniu. Asystował mu Alejandro Garnacho.

27′ Real wychodzi na prowadzenie w meczu z Bragą! Brahim Diaz po podaniu Rodrygo pakuje piłkę do siatki.

Wracamy do gry w starciu FC Kopenhagi z Manchesterem United.

Mecz w Kopenhadze przerwany!

12′ Kolejny gol! PSV prowadzi z Lens. Do siatki trafił Luuk de Jong. Doświadczony napastnik wykorzystał dogranie młodego Johana Bakayoko.

6′ Alvaro Djalo, gracz Bragi, marnuje rzut karny! Real uchronił się od straty bramki.

2′ Mamy pierwszą bramkę tego wieczoru! Rasmus Hojlund trafia do siatki w meczu Manchesteru United z FC Kopenhagą. Czerwone Diabły prowadzą 1:0. Asystę na swoim koncie zapisał Scott McTominay.