Polska Ekstraklasa

Sparingowa wygrana Legii Warszawa

W czwartkowym meczu sparingowym podczas zgrupowania na Cyprze Legia Warszawa pokonała 3:0 rosyjską Krylję Sowietow Samara – informuje oficjalny portal stołecznego klubu.

Pierwszy gol autorstwa Takesure’a Chinyamy padł w 45. minucie po dośrodkowaniu Manu z lewego skrzydła. Napastnik Legii przyjął futbolówkę, zwodem minął jednego z obrońców i pokonał bezradnego golkipera rywali. W drugiej części gry na murawie za strzelca gola pojawił się Rafał Wolski. Było to wejście smoka, bowiem gracz Legii wpisał się dwukrotnie na listę strzelców. Najpierw, w 60. minucie, dobił strzał zza pola karnego Alejandro Cabrala, a następnie wykończył akcję Manu celnym strzałem piętnaście minut przed zakończeniem spotkania.