April 22, 2024, Milan, Italia: Inter’s Marcus Thuram   celebrates after scoring 2-0 during the Serie A soccer  match between Milan and Inter  at  San Siro stadium   , north Italy - Monday  22 , April , 2024. Sport - Soccer . (Photo by Spada/LaPresse) (Credit Image: © Spada/LaPresse via ZUMA Press)
LIGA WLOSKA PILKA NOZNA SEZON 2023/2024
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Spacerek Interu Mediolan. Piotr Zieliński na debiut jeszcze musi poczekać

Inter Mediolan nie miał żadnych problemów z tym, aby pokonać Atalantę w pierwszym meczu 3. kolejki Serie A. Piotr Zieliński nie pojawił się na murawie w tym spotkaniu.

Inter Mediolan nie miał kompletnie żadnego problemu, aby pokonać Atalantę na inaugurację 3. kolejki Serie A. Mistrz Włoch urządził mały festiwal strzelecki i wygrał w Mediolanie aż 4:0.

Już w 3. minucie spotkania Atalanta sprezentowała trafienie gospodarzom i Djimsiti zaliczył trafienie samobójcze. Kilka minut później Barella wpisał się na listę strzelców, podwyższając na 2:0.

Na kolejne gole czekać musieli do drugiej połowy. Tam dubletem błysnął Marcus Thuram, który ustanowił wynik na 4:0.

Na swój oficjalny debiut wciąż musi czekać Piotr Zieliński. Polak wyleczył już kontuzję uda i znalazł się na ławce, ale trener Interu nie zdecydował się na wprowadzenie go na boisko.