Fussball UEFA Nations League Deutschland - Ungarn am 07.09.2024 in der Merkur Spiel-Arena in Duesseldorf

Torjubel zum 4:0 durch Aleksandar Pavlovic ( Deutschland )

DFB regulations prohibit any use of photographs as image sequences and/or quasi-video.

Liga Narodów Liga Narodów

Solidna wygrana Niemców. Węgrzy nie mieli żadnych szans

Reprezentacja Niemiec pewnie rozpoczyna udział w Lidze Narodów. Piłkarze Juliana Nagelsmanna pewnie wygrali z Węgrami aż 5:0.

Niemcy mocnym uderzeniem rozpoczynają zmagania w świeżo rozpoczętej edycji Ligi Narodów. Piłkarze pod wodzę selekcjonera Juliana Nagelsmanna wygrali aż 5:0 z Węgrami w Grupie 3 Dywizji A.

Już od pierwszej połowy przewaga Niemców była widoczna, jednak do przerwy jedynką bramkę w 27. minucie zdobył Niclas Fulkrug.

W drugiej połowie przewaga Niemców nie zmalała, a ponadto gospodarze byli znaczniej skuteczniejsi. Do siatki trafiali: Musiala, Wirtz, Pavlović oraz Kai Havertz z rzutu karnego, ustanawiając wynik meczu.

Już za kilka dni Niemcy zmierzą się z Holendrami. Węgrzy z kolei spotkają się z Bośnią i Hercegowiną.