W poniedziałek słoweński obrońca, Dejan Kelhar podpisał kontrakt z Legią. Słoweniec związał się ze stołecznym klubem dwuipółletnią umową – infromuje oficjalna strona internetowa Legii.
Kelhar był testowany przez Legię podczas zgrupowania na Cyprze. Tam wystąpił w sparingu z Mordovią Sarańsk. Po spotkaniu z Rosjanami opuścił Ayia Napę. Do drużyny Macieja Skorży Dejan dołączył w Hiszpanii. Tam reprezentant Słowenii uzgodnił warunki kontraktu. Po przyjeździe do Warszawy obrońca przeszedł badania medyczne, które były ostatnią formalnością niezbędną do podpisania umowy.
Kelhar występował wcześniej w Celje, Olimpji Lublana, Greuther Fuerth, a przed przyjściem do Legii był zawodnikiem Cercle Brugge. Dejan rozegrał również jeden mecz w drużynie narodowej Słowenii.
Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.