July 9, 2024, East Rutherford, New Jersey, USA: Lionel Messi of Argentina during the match against Canada in the quarterfinals of the CONMEBOL Copa América 2024 at Metlife Stadium in East Rutherford in the State of New Jersey in the United States t, on July 9, 2024. (Credit Image: © Vanessa Carvalho/ZUMA Press Wire)(Credit ALL Usage: � Vanessa Carvalho/Red Carpet Pictures via ZUMAPRESS.com)
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Świat

Show Leo Messiego! Niesamowity występ Argentyńczyka w el. do MŚ!

Argentyna rozgromiła u siebie Boliwię aż 6:0. Kosmiczny występ zaliczył Leo Messi, który trafił hat-tricka i dołożył dwie asysty.

Argentyńczycy pokonali na własnym stadionie reprezentacje Boliwii aż 6:0. Bohaterem spotkania został nie kto inny, jak Leo Messi, który niedawno wrócił do kadry po dłuższej przerwie spowodowanej problemami ze zdrowiem.

„La Pulga” popisał się hat-trickiem. W 19. minucie otworzył wynik meczu, bramki dokładał także w 84. i 86. minucie. Messi zaliczył także dwie asysty przy bramkach Martineza i Juliana Alvareza. Trafienie dołożył też Thiago Almada.

Argentyna jest liderem klasyfikacji eliminacyjnej w strefie CONMEBOL z 22 punktami na koncie. Druga jest Kolumbia (22 pkt), trzecie miejsce zajmuje Urugwaj (16 pkt). Brazylia odbiła się z dołka i teraz jest na 4. pozycji ze stratą sześciu oczek do Albicelestes.