Sevilla w finale – zapis relacji LIVE Z LE

Za nami ogromne emocje związane z rywalizacją w Lidze Europy. W półfinale tych rozgrywek Sevilla grała z Manchesterem United.

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – KONIEC! Sevilla ze zwycięstwem 2:1!

90′ – 6 minut dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

85′ – Manchester United ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania.

78′ – I doczekaliśmy się! SEVILLA NA PROWADZENIU! Luuk de Jong w prostej sytuacji nie mógł spudłować i dał prowadzenie swojej drużynie.

77′ – Greenwood zaliczył całkiem niezłą próbę, ale na posterunku był bramkarz rywali. Czekamy na trafienia…

69′ – Dosyć agresywna defensywa w wykonaniu Manchesteru United, z którą nie radzą sobie piłkarze Sevilli.

60′ – Manchester United przy piłce. Czerwone Diabły wyglądają w ostatnich minutach całkiem nieźle.

59′ – Sevilla jak na razie jest bardzo dobrze zorganizowana w defensywie.

53′ – Bardzo dobry fragment gry Manchesteru United, ale nadal mamy tylko remis 1:1.

46′ – WRACAMY DO GRY!

45′ – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

45′ – W tej części gry już chyba nic się nie wydarzy. W drugiej połowie będzie sporo emocji.

40′ – Bardzo dobra próba Rashforda, ale jednak nieco zabrakło precyzji. Oglądamy świetne widowisko.

35′ – Piłkarze Manchesteru United skupiają się na defensywie. Czerwone Diabły zdecydowanie są nastawione na grę szybkim atakiem.

26′ – To musiało się tak skończyć. Sevilla miała ogromną przewagę po utracie bramki i Suso w łatwej sytuacji strzeleckiej nie zawiódł.

22′ – 1:1 w… żółtych kartkach. Tym razem Carlos z Sevilli zagrał zbyt agresywnie.

19′ – Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został Williams.

15′ – Sevilla chce doprowadzić do wyrównania. Hiszpanie rzucili się do ataków po utracie bramki.

9′ – RZUT KARNY DLA MANCHESTERU UNITED. Do piłki podszedł Bruno Fernandes, który dał prowadzenie ekipie Czerwonych Diabłów.

5′ – Spokojny początek meczu i dużo gry w środku pola.

1′ – STARTUJEMY!

20:50 – START meczu już za dziesięć minut!

20:45 – Już jutro rozegrany zostanie drugi półfinał Ligi Europy, w którym Inter Mediolan zmierzy się z Szachtarem Donieck.

20:30 – Wyjściowe składy: