Polska Reprezentacja Polski

Serie A: Glik nie zatrzymał mistrza

W ostatnim meczu 23.kolejki Serie A Bari przegrało u siebie z Interem 0:3. 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał Kamil Glik.

Pierwszą bramkę strzelił Houssine Kharja, który tej zimy zasilił „Nerazzurrich”, a wcześniej był zdecydowany na transfer do Bari. Marokańczyk dostał podanie od Samuela Eto’o, który ograł Glika, i strzałem w długi róg uzyskał prowadzenie. W 43. minucie Glik zobaczył żółtą kartkę za faul na Giampaolo Pazzinim, a w 90. minucie został zmieniony przez Emmanuela Rivasa. W doliczonym czasie gry goście strzelili jeszcze dwie bramki za sprawą Pazziniego i Sneijdera.

Dzięki wygranej Inter zrównał się z punktami z trzecim w tabeli Lazio, ale ma jeden mecz rozegrany mniej. Z dorobkiem 48 „oczek” prowadzi Milan.