Wiele wskazuje na to, że reprezentacja Ukrainy swoje najbliższe mecze rozegra w Polsce.
Reprezentacja Ukrainy czerwcowe mecze w roli gospodarza może rozegrać w Polsce
Ukraina cały czas zmaga się z rosyjską agresją, co oczywiście również wpłynęło na sytuacją piłkarską naszych wschodnich sąsiadów. Obecnie rozgrywanie meczów na terytorium Ukrainy nie jest możliwe, w związku z czym rozważane są inne scenariusze.
W marcu reprezentacja Ukrainy nie rozegrała żadnych meczów. Przełożony został m.in. mecz barażowy w ramach eliminacji do mistrzostw świata ze Szkocją. Mecz ten odbyć się ma w czerwcu, podobnie jak spotkaniach zaplanowane w ramach Ligi Narodów. Dwa spośród zbliżających się meczów powinny odbyć się na Ukrainie. Niewykluczone, że Ukraina starcia w roli gospodarza rozegra w Polsce.
Selekcjoner reprezentacji Ukrainy Ołeksandr Petrakow zapowiedział, że mecze w ramach Ligi Narodów z Irlandią oraz Armenią prawdopodobnie, jeżeli sytuacja wojenna nie ulegnie zmianie, zostaną rozegrane w Polsce. Szczegóły mają być ustalone między Polskim Związkiem Piłki Nożnej a ukraińską federacją
❗❗❗ Oleksandr Petryakow powiedział, że dwa mecze domowe reprezentacji Ukrainy w Lidze Narodów zostaną najprawdopodobniej rozegrane w Polsce (Armenia i Irlandia)
Taką propozycję dostał od prezesa ukraińskiego ZPN- jeżeli nadal nie będzie można grać meczów na terytorium Ukrainy pic.twitter.com/gDr6iKFlhb
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.