Ligi w Europie Świat

Reprezentacja Brazylii wygrała z BiH

We wtorek w Szwajcarii rozegrane zostało spotkanie towarzyskie reprezentacji Bośni i Hercegowiny z Brazylią. Mecz zakończył się zwycięstwem Canarinhos.
Od pierwszych minut na boisku oglądaliśmy wiele gwiazd światowego formatu. O sile ofensywnej reprezentacji Bośni i Hercegowiny decydowali między innymi Edin Dżeko oraz Vedad Ibisević. W ekipie Canarinhos mieliśmy takie gwiazdy, jak Ronaldinho Neymar.

Pierwszy gol padł już w 4. minucie spotkania. Z lewej strony w pole karne wbiegł Marcelo. Obrońca reprezentacji Brazylii uderzył po długim słupku, co okazało się świetnym wyborem. Bramkarz reprezentacji Bośni i Hercegowiny był bez szans.

Na odpowiedź bośniackiej kadry nie musieliśmy długo czekać. W 13. minucie na listę strzelców wpisał się Ibisević. Snajper VfB Stuttgart oddał łatwy strzał w środek bramki, ale fatalny błąd popełnił Julio Cesar.

Już w doliczonym czasie gry Brazylijczycy zapewnili sobie zwycięstwo. Z lewej strony pola karnego piłkę płasko dośrodkowywał Hulk. Żaden z jego kolegów nie doszedł do futbolówki, ale do własnej bramki przypadkowo skierował ją Sasa Papac. Dzięki temu Canarinhos wygrali 2:1.