Real po świetnym meczu wygrywa z Atleti [zapis relacji]

Ligi w Europie La Liga

Byliśmy świadkami kapitalnego widowiska. Takie mecze są ozdobą tego sportu. Real po dogrywce i wspaniałych emocjach wygrywa ze swoim odwiecznym rywalem i awansuje do finału.

120′
Real dobija swoich rywali! Oblak wyszedł na rzut rożny w pole karny Kepy i nie zdążył wrócić do swojego pola karnego. Diaz wyprzedza Oblaka i strzela do pustej bramki. Koniec 5:3 wygrywają Królewscy.

115′
REAL!!! Joselu głową zdobywa gola i daje upragnione prowadzenie swoim kolegom! Piłka po drodze pechowo odbija się od Savica. Stadion w euforii.

111′
Zmiana w drużynie Królewskich:
Valverde -> Guller

106′
Vinicius -> Joselu
Rodrygo -> Ceballos

105′
Koniec pierwszej połowy, za chwila zmiana stron i zabawa trwa dalej.

98′
Strzał Riquelem z dystansu i piłka ląduje na trybunach.

90′
Rozpoczynamy dogrywkę tego elektryzującego starcia.

90+4′
Wrzutka Viniego do wbiegające Bellinghama i zabrakło kilku centrymetrów aby pomocnik sięgnął piłkę i skierował ją do bramki.
90′
Sędzia dorzuca nam pięć dodatkowych minut.

89′
Zmiana:
De Paul -> Witsel

87′
Real zdecydowanie przeważa i stwarza sobie kolejne sytuacje. Królewscy muszą jednak uważać na kontry rywali.

84′
Co za widowisko! 3:3, po serii zablokowanych strzałów do piłki dopada w końcu Carvalaj i precyzyjnie umieszcza piłkę w w siatce.
80′
Mendy -> Camavinga
Tchouameni -> Diaz

77′
GOOL! Atletico Madryt obejmuje prowadzenie. Kepa łapie piłkę, ale w tym samym momencie wpadł na niego Morata i Hiszpan wypuszcza piłkę, a ta wtacza się do bramki po odbiciu od Rudigera.

70′
Fantastycznie to rozegrali Vini i Carvalaj. Brazylijczyk zobaczył wbiegającego kolegę z drużyny i nie czekając na gwizdek sędziego i wykorzystując moment w którym defensywa się grupowała, zagrywa za plecy. Hiszpan oddaje strzał, lecz czujnie na bramce Oblak, który po interwencji mocno krzyknął do kolegów.

69′
Real długo rozgrywa piłkę na połowie Atletico, ale nie potrafi przełamać linii defensywnej. Jedyne co udało się uzyskać to rzut wolny z okolic 25. metra.

67′
Zmiana:
Lino -> Molina
Riquelme -> Saul
Modric -> Kroos

60′
Luka Modric posyła niedokładne podanie w pole karne z rzutu rożnego.

54′
Bliski szczęścia był teraz Samuel Lino. Piłka po jego strzale leci jednak obok prawego słupka Kepy.

50′
Bardzo słaba próba dośrodkowania ze strony Valverde. Obrona bez problemu wybija.

45′
Wracamy do gry! Miejmy nadzieję, że druga połowa okaże się równie ekscytująca.

45+4′
Sędzia gwizdkiem daje znak, że pora na przerwę i zawodnicy przechodzą do tunelu.

43′
Rodrygo stanął przed fantastyczną szansą na gola. Kiedy uporał się już z obrońcą, oddał strzał, ale Oblak intuicyjnie zostawił nogi i wybił piłkę.

41′
Królewscy dłużej utrzymują się przy piłce i grają po obwodzie pola karnego rywali.

38′
Podrażniona drużyna Los Blancos mocno ruszyła do ataku.

36′
Kapitalna indywidualna akcja Griezmanna kończy się golem. Francuz do asysty dokłada trafienie i mamy już 2:2! Cóż za widowisko w pierwszej połowie!

34′
Strzał Viniciusa mija boczny słupek.

30′
Real chyba nie za bardzo przejął się szybką utratą prowadzenia w meczu, bo po 30. minutach gry jest już na prowadzeniu 2:1! Gola zdobywa Mendy.

24′
GOOOL! Rudiger daje wyrównanie Królewskim. Mecz znów zaczyna się od nowa.

19′
Groźna sytuacja Atleti, zakończona strzałem w boczną siatkę Moraty.

18′
Złe rozegranie rzutu wolnego Modricia.

14′
Mamy pierwszą kontrowersję! Rodrygo pada w polu karnym po pojedynku z obrońcą. Zawodnicy dobiegają do sędziego, lecz jego gwizdek milczy, gramy dalej.

7′
Rzut rożny idealnie zakończony przez Atletico Madryt. Dośrodkowanie Griezmanna wykorzystuje obrońca Mario Hermoso i głową daje prowadzenie swojej ekipie.

2′
Real stara się od początku zdominować to spotkanie.

20:00
Rozpoczynamy dzisiejsze emocje!

19:50
Diego Simeone proponuje następująca jedenastkę:

19:45
W takim składzie wybiegną podopieczni Carlo Ancelottiego:

Dzisiejszy pojedynek jest meczem o wysoką stawkę mówimy już o możliwości awansu do finału rozgrywek Superpucharu Hiszpanii!