Raków przegrał w Lizbonie! [zapis relacji]

Mistrz Polski wraca do gry! Zapraszamy na relację na żywo z meczu Rakowa ze Sportingiem!

90+7′ Koniec! Sporting wygrywa z Rakowem 2:1. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Pedro Goncalvesn honorowe trafienie dla mistrza Polski należało do Milana Rundicia.

90+5′ Żółta kartka dla Srdjana Plavsicia.

90+2′ Strata piłki przez Marcina Cebulę w bocznym sektorze boiska.

90′ Sześć minut doliczonych do podstawowego czasu gry.

90′ Fabian Piasecki na spalonym. Niezła akcja Rakowa przerwana.

88′ Raków walczy o bramkę wyrównującą.

86′ Paulinho z żółtą kartką.

83′ Kolejna fenomenalna interwencja Vladana Kovacevicia! Golkiper Rakowa ratuje swój zespół przed stratą bramki!

82′ Sonny Kittel zmienia Gustava Berggrena.

74′ Sporting prowadzi grę.

71′ GOL! Raków łapie kontakt! Milan Rundić wykorzystuje dobitkę i trafia na 2:1.

70′ Zmiany także w Sportingu. Ousmane Diomande za Jerrego St. Juste’a, a Tiago Ferreira za Marcusa Edwardsa.

62’ Dwie roszady w zespole Rakowa. Na murawie zameldowali się Marcin Cebula i Ben Lederman. W przeciwnym kierunku powędrowali John Yeboah oraz Władysław Koczerhin.

55′ Trzy zmiany w szeregach Sportingu. Z boiska zeszli Goncalo Inacio, Pedro Goncalves oraz Ricardo Esgaio. W ich miejsce Matheus Reis, Morten Hjulmand i Ivan Fresneda.

54′ Strzał Trincao postraszył Vladana Kovacevicia. Piłka odbiła się jednak od bocznej siatki.

54′ Sporting stara się o trzeciego gola.

52′ Pedro Goncalves trafia na 2:0! 25-latek bezbłędny z jedenastu metrów.

51′ Będzie rzut karny! Mistrz Polski fatalnie zaczyna kolejną połowę…

Arbiter zmierza do monitora.

50′ Sędzia sprawdza, czy nie należy się kolejny rzut karny Sportingowi. Tym razem Rundić zagrał ręką po centrze Edwardsa.

46′ Piłka w siatce, Paulinho pokonał Kovacevicia, ale sędzia nie uznaje gola z powodu spalonego.

46′ Fabian Piasecki zmienia Ante Crnaca.

46′ Wracamy do gry.

45+3′ Koniec pierwszej części meczu. Na razie prowadzi Sporting. Jedyną bramkę do tej pory zdobył Pedro Goncalves.

45′ Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

42′ Marcus Edwards znów uderzył! Vladan Kovacević popisał się fenomenalną interwencją!

36′ Kolejna groźna akcja Sportingu. Marcus Edwards uderzył z kilku metrów na bramkę Rakowa, Kovacević odbił piłkę.

30′ Rundić wybija piłkę na rzut rożny. Groźna sytuacja w polu karnym Rakowa, Sporting atakuje.

29′ Żółta kartka dla Goncalo Inacio.

23′ Strzał z dystansu Jeana Carlosa Silvy. Brazylijczyk trochę przesadził z siłą.

21′ Gospodarze kontrolują spotkanie, nie pozwalają Rakowowi na wiele.

18′ Zmiana taktyczna w Rakowie. Bartosz Nowak opuszcza plac gry, na murawę wchodzi Adnan Kovacević.

14′ GOL! Gospodarze prowadzą za sprawą bramki Pedro Goncalvesa.

12′ Będzie jedenastka dla gospodarzy! Faulował Bogdan Racovitan, który został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką.

11′ Arbiter zmierza do monitora.

11′ Sędzia sprawdza, czy Sportingowi nie należy się rzut karny.

10′ Sporting prowadzi nieustanne ataki na bramkę Rakowa. Mistrz Polski w głębokiej defensywie.

4′ Błąd Koczerhina, który mógł się skończyć fatalnie dla Rakowa. Na szczęście mistrza Polski, Kovacević złapał futbolówkę.

4′ Pierwsza groźniejsza sytuacja. Mocne podanie w pole karne Rakowa, ale Vladan Kovacević łapie piłkę.