Przerwana seria zwycięstw Atalanty!

Koniec efektownie wyglądającej serii zwycięstw Atalanty. AC Milan przeważał w starciu z Orobici, ale mecz zakończył się remisem 1:1 w 26. serii gier włoskiej Serie A.

Mecz na remis. W hicie niedzielnych meczów włoskiej ligi, AC Milan podzielił się po punkcie z Atalantą w 26. kolejce Serie A.

Początek spotkania rozpoczął się wybornie dla Milanu, który objął prowadzenie po 3 minutach gry. Kapitalnym i zarazem bardzo efektownym golem popisał się Refael Leao, który potężnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki bramki Atalanty.

Atalanta jeszcze w pierwszej połowie odpowiedziała wykorzystanym rzutem karnym, do siatki z jedenastego metra trafił Teun Koopmeiners.

Po przerwie zdecydowanie przeważał Milan, lecz Mediolańczycy razili potężną nieskutecznością.

Atalanta kończy tym samym serię pięciu zwycięstw z rzędu, jednak wciąż jest niepokonana od grudnia minionego roku. Milan ponownie stracił punkty, przez co strata do liderującego Interu wynosu już 13 oczek.