Przejdź do treści
WARSZAWA 04.11.2022
MECZ 16. KOLEJKA PKO EKSTRAKLASA SEZON 2022/23 --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH IN WARSAW: LEGIA WARSZAWA - LECHIA GDANSK
JAROSLAW NIEZGODA
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Powrót Jarosława Niezgody do Ekstraklasy? Jest zainteresowany klub!

Jarosław Niezgoda od początku stycznia pozostaje bez klubu. Coraz więcej mówi się o jego powrocie do Polski i faktycznie jest konkretne zainteresowanie z jednego z klubów PKO BP Ekstraklasa.

Maciej Łanczkowski

FOT. Piotr Kucza / 400mm

Wraz z końcem poprzedniego roku przedawnił się kontrakt Jarosława Niezgody z Portland Timbers. Od tamtej pory napastnik nie znalazł nowego zatrudnienia i bardzo możliwe, że powróci do PKO BP Ekstraklasa. Jeszcze kilka miesięcy temu plotki medialne łączyły go między innymi z Legią Warszawa. Teraz poważnie zainteresowany jego usługami jest Widzew Łódź. Informację przekazał portal WidzewToMy, powołując się na FootballScout.

Widzew szuka nowego napastnika, odejście Jordiego Sancheza do ligi japońskiej jest nieuniknione. Aktualnie w ekipie RTS jedynym graczem mogącym zagrać w roli ŚN jest Imad Rondić. Niezgoda jest tylko jedną z rozpatrywanych opcji. To samo źródło podaje, że obserwowany jest Hubert Sobol, czyli drugi najlepszy strzelca drugiej ligi w barwach KKS Kalisz.

Jarosław Niezgoda jest znany przede wszystkim z występów w Legii Warszawa. Reprezentował tez Ruch Chorzów oraz Wisłę Puławy. Wcześniej wspomniane Portland Timbers jest jedynym, zagranicznym klubem Niezgody w CV.

Klub z USA zapłacił za Niego Legii w 2020 roku około 3,5 miliona euro.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 30/2024

Nr 30/2024