Ligi w Europie Świat

PNA: Waleczny Sudan zatrzymał Angolę

Naiwni, ci którzy przed meczem z Sudanem dopisywali Angoli trzy punkty. „Pustynne Jastrzębie” dwukrotnie musiały gonić wynik, a mimo to ostatecznie zdołały wywalczyć cenny punkt.
PNA: Faworyt za burtą, jak będzie w czwartek? – KLIKNIJ!

Do wtorkowego spotkania w roli faworyta przystępowali piłkarze z Angoli i to oni już w 5. minucie objęli prowadzenie. Do siatki Sudanu trafił Manucho, który wykorzystał gapiostwo obrońców rywala. Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla Angoli są tylko kwestią czasu, Sudan doprowadził do wyrównania, a dobrym uderzeniem głową popisał się Ahmed.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. W polu karnym padł faulowany Djalma i sędzia wskazał na wapno. Rzut karny pewnie wykorzystał Manucho. Dzielnie walczący Sudan znów jednak wyrównał wynik spotkania, a na listę strzelców ponownie wpisał się Ahmed.

W końcówce spotkania niewiele się działo, obie drużyny wydawały się być bowiem zadowolone z wyniku i spotkanie ostatecznie zakończyło się rezultatem 2:2.

Sudan – Angola 2:2 (1:1)
0:1 Manucho(5′)
1:1 Ahmed(33′)
1:2 Manucho (50′ k.)
2:2 Ahmed (74′)

PNA: Remis w meczu na wodzie – KLIKNIJ!