Piłkarze GKS-u Bełchatów przejdą badania wydolnościowe
Przerwę na towarzyskie mecze reprezentacji Polski ekipa PGE GKS Bełchatów wykorzysta m.in. do dokonaniu wielu testów oraz analizy dotychczasowych wiosennych meczów. Najbliższy tydzień zakończy się sparingiem z Polonią Bytom – poinformował oficjalny portal klubu.
Wtorek rozpoczął się od badań krwi i wspólnego śniadania. Na środę natomiast zaplanowano testy szybkościowe (boisko ze sztuczną murawą) oraz tradycyjny trening od godz. 10:30. W czwartek z kolei będą mały miejsce testy wydolnościowe w podgrupach w trybunie północnej a po nich zajęcia indywidualne.
Piątek rozpocznie się od analizy meczu z Legią a od godz. 11.00 zawodnicy udadzą się na przedmeczowy rozruch. W sobotę na głównej płycie o godz. 12.00 PGE GKS Bełchatów zmierzy się z Polonią Bytom.
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!