Profesjonalną sportową karierę zakończył Lukas Killar. Piłkarz, który w ostatnim czasie pełnił funkcję kapitana w Polonii, zmaga się ze zdrowotnymi problemami.
Kłopoty Killara są bardzo poważne. Czeski defensor od około roku boryka się z problemami związanymi z sercem. Lekarze już jesienią nakazywali piłkarzowi Polonii zakończenie kariery. Jednak Czech występował na własną odpowiedzialność w barwach śląskiego klubu.
Killar nadal może być związany z Polonią. Czech rozmawia z władzami bytomskiego klubu na temat swojej przyszłości w innej roli.
Kolejny piłkarz żąda odejścia z Lechii! Urfer stawia sprawę jasno
Bohdan Wjunnyk jest chętny na przenosiny do zdobywcy pucharu Portugalii, czyli SCU Torreense. W tym momencie jednak do przeprowadzenia transakcji brakuje zgody właściciela Lechii.