Sławomir Peszko podpisał 3-letni kontrakt z włoską Parmą, ale jeszcze przez rok będzie grał w 2. Bundeslidze w zespole FC Koeln – poinformował „Fakt”.
– Wielu wieszało już na nas psy przy tej transakcji, ale zachowaliśmy spokój. Milczeliśmy w tej sprawie, bo trwały negocjacje. Wszystko dobrze się skończyło. Jesteśmy zadowoleni – przyznał agent Peszki Andrzej Grajewski.
– Cieszę się, że mam to wreszcie za sobą. Było sporo zamieszania, ale muszę ze swojej strony podziękować mojemu menedżerowi, że doprowadził to do końca – powiedział „Faktowi” Peszko.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.