Dani Olmo (FC Barcelona) and Raphinha Dias Belloli (FC Barcelona) celebrate their teammate's goal during the LaLiga match between Rayo Vallecano and FC Barcelona at Campo de Fútbol de Vallecas on August 27, 2024 in Madrid, Spain.

---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie La Liga

Perfekcja w wykonaniu Barcelony. Niesamowite zwycięstwo Barcy

Występ FC Barcelony w meczu przeciwko Realowi Valladolid był prawdziwym pokazem piłkarskiej doskonałości. Duma Katalonii dominowała w każdym aspekcie gry, co pozwoliło jej odnieść spektakularne zwycięstwo aż 7:0. Takiej Barcelony nie widzieliśmy od dawna.

Kibice FC Barcelony czekali bardzo, bardzo długo, aby zobaczyć swój ulubiony zespół w takim wydaniu. Coraz więcej wskazuje na to, że przyjście Flicka było najlepszą decyzją w klubie na przełomie ostatniego roku. Duma Katalonii zagrała perfekcyjny mecz i pokonała Real Valladolid aż 7:0!

Gospodarzom wychodziło wszystko i po ich stronie kompletnie nie było słabych stron, wszystko działało jak w idealnie wykalibrowanym zegarku. Od samego początku Barca przeważała, w 20. minucie meczu Raphinha napoczął wynik, chwilę później do siatki trafił Robert Lewandowski, dla którego to czwarty gol w bieżących rozgrywkach La Liga.

Jeszcze w pierwszej połowie Jules Kounde dołożył trzecie trafienie i Barca schodziła do szatni z rezultatem 3:0.

Gospodarze nie zeszli z tempa w drugiej połowie i kontynuowali swój koncert. W 64. oraz 72. minucie Raphinha trafiał do siatki i tym samym skompletował hat-tricka.

W 83. minucie magicznego gola zdobył Dani Olmo, który notuje wyśmienity start w barwach nowego klubu. Później siódmą bramkę dołożył Ferran Torres, który wcześniej zmienił Roberta Lewandowskiego.

FC Barcelona po czterech kolejkach ma komplet punktów na swoim koncie i jest pewnym liderem. Real Valladolid jest teraz na 12. miejscu. (MŁ)