W listopadzie ubiegłego roku Patrik Mraz rozstał się ze Śląskiem Wrocław. Do tej pory 26-letni obrońca pozostawał bez klubu.
Dzisiaj Mraz doszedł do porozumienia z FK Senica. Jest to obecnie trzecia siła w słowackiej ekstraklasie. 26-letni gracz na razie podpisał kontrakt na pół roku. Po zakończeniu sezonu obydwie strony mają porozmawiać na temat dalszej współpracy.
W barwach Śląska Mraz występował przez rok. W listopadzie rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Powodem miał być incydent z udziałem Słowaka, który podobno na treningu pojawił się pod wpływem alkoholu.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.