Ondrej Duda został zawieszony przez FC Koeln. Były gracz Legii Warszawa został odsunięty też od treningów drużynowych.
FC Koeln postanowiło zawiesić Ondreja Dudę, który w w latach 2014-2016 reprezentował barwy warszawskiej Legii. O odstawieniu słowackiego zawodnika dowiedzieli się i przekazali niemieccy dziennikarze serwisu express.de.
Dokładny powód nie jest znany. Według „Kozłów”, Duda miał stawiać „własne interesy ponad dobrem zespołu”. Decyzją klubu i sztabu szkoleniowego Duda nie będzie brany pod uwagę w ustalaniu kadry meczowej i w najbliższym czasie będzie trenował indywidualnie.
W trwającym sezonie 28-latek zagrał w 32 meczach i zdobył 2 gole na poziomie Bundesligi.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.