FIFA już niedługo zamknęła zbierania zgłoszeń do losowania biletów na mistrzostwa świata 2022. FIFA chwali się ogromną liczbą otrzymanych zgłoszeń.
FIFA odnotowała olbrzymie zainteresowanie biletami na mecze mistrzostw świata, które w grudniu odbędą się na katarskich boiskach. Wczoraj upłynął ostatni okres zapisów do losowania wejściówek i zgodnie z liczbami opublikowanymi przez światową organizację, wpłynęło aż 23,5 miliona próśb o możliwość kupna biletu!
Co więcej, najwięcej wniosków o bilety napłynęło z Argentyny, Brazylii, Anglii, Francji, Meksyku, Kataru, Arabii Saudyjskiej i USA
Największe zainteresowanie jest rzecz jasna meczem finałowym, jednak również w fazie grupowych kilka meczów jest obleganych przez zainteresowanych. Wśród nich jest starcie Polski z Arabią Saudyjską. Ponadto zwiększoną ilość próśb odnotowano przy meczach Argentyny z Meksykiem, Argentyny z Arabią Saudyjską i Anglii z USA.
Przez cały maj FIFA będzie losowała szczęśliwców. Fani zostaną powiadomieni mailem o wyniku ich zgłoszeń od 31 maja.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.