Najnowsze
Anglia – Ghana: kursy bukmacherskie od LV BET
Bukmacherzy Mistrzostwa Świata 2026
Nowy napastnik w Radomiaku! To młodzieżowy reprezentant swojego kraju
Ekstraklasa
Jak on to wykończył! Oto piękna bramka Haalanda na wagę wyjścia z grupy [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Transferowe domino. Trzech znanych pomocników blisko zmian klubu
Premier League
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski





Kamiński o niebo lepszy od Szymańskiego, co to za oceny?
Wesołek i Grosicki bez noty 🙂 to kpina, w 15 minut odmienili nastawienie drużyny i z walecznym również Świderskim doprowadzili do wyrównania. Zieliński i Szymański, tak jak się spodziewałem najsłabsi zawodnicy. Kamiński za niska nota, był nie dokładny ale samotnie próbował coś zrobić z przodu. Super zmiana zwłaszcza Wszołka… Zaskoczył mnie.
Zalewski robił co mógł, żeby sprezentować gola wiatrakom, 2 rajdy z piłką u nogi na bramkę Skorupa.
Zalewski był źle ustawiony, przez co źle wykorzystywany to minus Urbana. Ale sądzę że mógł w ten maczać palce Magiera, to bardzo słaby trener
Zalewski nota za wysoka , Kamiński za mała , rezerwowi dali dużo więcej w parę minut minimum 3. Wszołek w tak krótkim czasie zrobił więcej jak nie którzy przez cały mecz. Lewandowski jest po kontuzji , ale mądrze dawał się faulować na uspokojenie gry , gdy Holandia nabierała tempa. Sędziowie dzisiaj na dobrym poziomie.
Lewy I Zielinski lawka
Paweł Gołaszewski trybuny! 😉
Wszołek, Kapustka i Grosiu bez oceny, a dali najwięcej. Panie Gołaszewski, te oceny to jest śmiech na sali!!!!
Ten mecz dobitnie pokazał, że piłkarze którzy grzeją ławę w swoim klubie nie powinni grać w pierwszym składzie, bo zwyczajnie nie są w rytmie meczowym. Ciekawe, czy trener wyciągnie wnioski i zacznie patrzeć na aktualną formę, a nie nazwisko na koszulce. Wątpię w to, ale nadzieję można mieć.
Szymański zawsze ma dyskretne występy , mało daje reprezentacji ….
Nie rozumiem jednej rzeczy, Przestańmy w końcu traktować Lewego jak boga! Bo nim nie jest i nie będzie i nie zbawi polskiej piłki. oczywiście szacun za to że jest najlepszym Polskim piłkarzem i osiągnął niesamowite sukcesy i pobił chyba wszystkie rekordy. Ale jego czas w w naszej reprezentacji się skończył. Może nie mamy cały czas lepszych napastników ale na pewno młodszych i ich trzeba teraz sprawdzać.
Całe szczęście że zszedł Lewandowski szkoda że tak późno.
Bo dopiero zaczęła się gra.