Napoli znów bez zwycięstwa

Ligi w Europie Serie A

Napoli zremisowało z Cagliari, w konsekwencji czego przedłużyło serię bez zwycięstwa do czterech meczów. Do jej przerwania zabrakło sekund.

Osimhen zdobył bramkę, która nie wystarczyła jednak Napoli do zwycięstwa. (fot. Forum)

Na zegarze widniała szósta minuta doliczonego czasu gry, gdy na 1:1 trafił Zito Luvumbo. Trzy punkty mistrzów Włoch zamieniły się w jeden. Ósme miejsce w wirtualnej tabeli Serie A w dziewiąte. Ulga w niedosyt i złość.

Neapolitańczycy byli bardzo blisko przerwania złej passy. W jej trakcie zremisowali z Genoą i Barceloną, a do tego przegrali z Milanem. Wiele wskazywało na to, iż dziś się przełamią. Ostatecznie nie utrzymali jednak prowadzenia.

W 65. minucie zapewnił je Victor Osimhen. Nigeryjczyk zdobył bramkę w drugim występie z rzędu. Jego forma rośnie.

Tego samego nie można napisać o Napoli. Trudny sezon w jego wykonaniu trwa.

Piotr Zieliński przebywał na murawie do 79. minuty.