Kamil Biliński został we wtorek wypożyczony ze Śląska do drugoligowej Wisły Płock. Wypożyczenie młodego napastnika potrwa do końca sezonu. W umowie zawarto klauzulę transferu definitywnego – czytamy na oficjalnej witrynie klubu.
Kamil Biliński jest wychowankiem wrocławskiego klubu. W barwach Śląska wystąpił w 32 meczach, w których zdobył trzy gole. W sezonie 2008/09 został uznany najlepszym zawodnikiem Młodej Ekstraklasy. W rundzie jesiennej wypożyczony był do pierwszoligowego Górnika Polkowice.
Nowe zasady sędziowskie w Ekstraklasie. Nowości z mundialu!
W Ekstraklasie szykują się zmiany przepisów, które mają upodobnić ligę do standardów znanych z największych turniejów, jak mistrzostwa świata. Co dokładnie się zmieni?
Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.