Przejdź do treści
GRODZISK WIELKOPOLSKI 19.05.2024
MECZ 33. KOLEJKA PKO EKSTRAKLASA SEZON 2023/24: WARTA POZNAN - LEGIA WARSZAWA --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH: WARTA POZNAN - LEGIA WARSAW
BLAZ KRAMER
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Napastnik opuści Legię Warszawa? [INFO PN]

Legia Warszawa przygotowuje się w Austrii do kolejnego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Drużyna Goncalo Feio przechodzi spore zmiany kadrowe, a wkrótce może dojść do kolejnej.

Paweł Gołaszewski

W trakcie letniego okna transferowego Legia pozyskała już czterech nowych piłkarzy. Jacek Zieliński sprowadził: Claude’a Goncalvesa, Luquinhasa, Kacpra Chodynę i Jeana-Pierre’a Nsame, którzy pracują z Goncalo Feio w zasadzie od początku okresu przygotowawczego.

To nie koniec ruchów przychodzących. Legia cały czas rozgląda się za lewym wahadłowym oraz wzmocnieniem formacji ataku, gdzie i tak jest już spora rywalizacja. To oznacza, że może dojść do ruchów w drugą stronę.

Po zakończeniu poprzedniego sezonu z Legią pożegnali się Josue Pesqueira, Yuri Ribeiro, Gil Dias, Qendrim Zyba czy Filip Rejczyk. Ta lista niedługo może się wydłużyć, bowiem zainteresowanie na rynku wzbudza także Blaż Kramer.

Słoweniec jest jedną z sześciu opcji w ataku zespołu Feio. Kramer rywalizuje o miejsce w składzie z Markiem Gualem, Nsame, Tomasem Pekhartem, Maciejem Rosołkiem oraz Jordanem Majchrzakiem. Do tego grona ma niedługo dołączyć także kolejny napastnik, więc niewykluczone, że Słoweniec zdecyduje się na zmianę klubu.

Kramer rozegrał w Legii przez dwa sezony 46 meczów, w których strzelił 12 goli i zanotował asystę.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024