Motor w finale baraży! [zapis relacji]

Polska 1 Liga

Motor Lublin pierwszym finalistą w barażach do Ekstraklasy!

Motor Lublin wygrywa po serii rzutów karnych i melduje się w finale baraży do Ekstraklasy!

120′
W ostatniej akcji Lublin miał swoją szansę. Dośrodkowanie z okolic 30. metra nie daje jednak korzyści bramkowej i będziemy mieli rzuty karne.

112′
Gostomski jest nie do przejścia! Bramkarz Górnika jest niczym ściana nie do przebicia dla zawodników Motora.

105′
Po pierwszej połowie dogrywki mamy 0:0.

101′
Mraz po raz kolejny próbuje i ponownie nie ma gola. Piłka leci obok bramki.

95′
Gostomski! Bramkarz po raz kolejny kapitalnie wybija piłkę po dobrym strzale i utrzymuje swoją ekipę przy życiu.

94′
Luberecki ukarany żółtym kartonikiem.

90′
Zmiana:
Scalet -> Gąsior

90′
Sędzia Przybył po doliczeniu czterech dodatkowych minut kończy to spotkanie. Wynik 0:0 powoduje, że za chwilę rozpoczynamy dogrywkę.

85′
Zmiana:
Zbozień -> Cisse

80′
Lepsze momenty Łęcznej. Widać, że Motor jest zmęczony intesywnością, którą narzucili.

77′
Wojtkowski -> Ndiaye

72′
Gospodarze wywierają już ogromny nacisk na rywalach.

68′
Goście po raz kolejny wychodzą obronną ręką! Tym razem słupek ratuje drużynę Górnika.

67′
Najewmski -> Rudol

65′
Górnik bardzo dobrze potrafi bronić swojej bramki.

60′
Pierwszą zmianę w meczu przeprowadza ekipa Górnika. Schodzi Durmus i Żyra a w chodzą Gąska i Dziwniel.

52′
Motor po wyjściu z szatni mocno atakuje. Gospodarze są pewni swego.

48′
Chwilowa przerwa w grze po starciu dwóch zawodników. Jeden z nich zwija się z bólu.

45′
Wracamy do gry w drugiej połowie!

45′
Przerwa. Bezbramkowy remis wciąż się utrzymuje.

45′
Kapitalnie wyciągnął się bramkarz! Gostomski ratuje swoją drużynę! Świetnie obronił ten strzał.

45′
Rzut karny dla Motoru! Łukasiak kasuje zawodnika Górnika i po analizie VAR sędzia przybył dostaje potwierdzenie.

33′
Mecz przeniósł się na środek boiska.

28′
Gospodarze pod wpływem kibiców, którzy mocno dopingują angażują się w pressing na połowie Górnika.

25′
Gostomski wybija uderzenie Ceglarza. Mamy rzut rożny.

23′
Roginic myli się o centymetry! Strzał głową mija poprzeczkę o centymetry.

16′
Nieudana próba rozegrania drużyny z Lublina

15′
Król spróbował pokonać bramkarza, ale uderzenie było niecelne. Lublin mocno zaczyna ten mecz.

10′
Motor w natarciu. Kolejna akcja oskrzydlająca kończy się niecelnym podaniem.

6′
Wolski niedokładnie zagrywa w pole karne po akcji skrzydłowej.

2′
Gospodarze wyprowadzili groźną kontrę. Mraz oddaje strzał z woleja, ale piłka nie jest uderzona celnie.