Motor rzutem na taśmę pokonał Bruk-Bet

Motor Lublin pokonał 1:0 Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Zwycięskiego gola na wagę trzech punktów strzelił w 90. minucie Dariusz Kamiński.

Motor pod wodzą Goncalo Feio gra do końca. Dosłownie. Lublinianie w tym sezonie już kilkukrotnie przechylali szalę zwycięstwa na swoją korzyść w ostatnich minutach meczu. Nie inaczej było i tym razem w starciu z Bruk-Betem.

Przez 90 minut na tablicy wyników utrzymywał się bezbramkowy remis i gdy wydawało się, że spotkanie musi zakończyć się podziałem punktów, wtedy do akcji Bartosz Wolski i Dariusz Kamiński – ten pierwszy dośrodkował na głowę drugiego i Motor sięgnął po komplet punktów.

Feio i spółka po falstarcie na początek rundy wiosennej (porażka 0:2 z GKS-em Katowice) powrócili na zwycięską ścieżkę i przynajmniej do jutra awansowali na trzeci stopień podium. „Słoniki” natomiast wciąż czekają na premierową wygraną po przerwie zimowej.