Milan pokonuje Napoli [zapis relacji]

Niewiele emocji i gol obrońcy decyduje o zwycięstwie Milanu.

90′
Koniec spotkania! Gospodarze zachowują czyste konto i mogą pochwalić się kompletem punktów. Milan 1:0 Napoli

87′
Napoli walczy o remis. Goście po kolejnej akcji zdołali obić słupek bramki

85′
Kapitalna kontra Milanu i bardzo blisko dubletu był Theo. zabrakło kilku centymetrów, aby zagranie Leao doszło do obrońcy, który miałby przed sobą pustą bramkę.

67′
Napoli przyspieszyło tempo gry i stwarza sobie kolejne sytuacje do zdobycia bramki.

65′
Boisko opuszcza również Kjaer, a w jego miejsce wchodzi Musah.

65′
Bennacer zwija się z bólu po starciu z Mazzochim. Zawodnik zostaje zmieniony przez Simica.

60′
Swoich sił spróbował Matteo Politano, ale jego strzał leci daleko obok bramki.

52′
Ismael Bennacer znajduje przestrzeń na krawędzi pola karnego o próbuje zaskoczyć bramkarza, ale strzał jest niedokładny i mija bramkę daleko obok prawego słupka.

45′
Zawodnicy wracają na boisko, aby dalej mierzyć się ze sobą w ligowej rywalizacji.

45′
Zawodnicy schodzą do szatni. Milan 1:0 Napoli

45′
Gruziński skrzydłowy szarżuje po skrzydle, ale jego dogranie w pole karne nie znajduje odbiorcy.

41′
Theo fauluje Kvaratskhelia, ale rzut wolny z półdystansu nie daje korzyści Azzurrim.

37′
Davide Calabria z powodu kontuzji musi opuścić boisko. W jego miejsce wchodzi Alessandro Florenzi.

28′
Piękny strzał zza pola karnego oddaje Leao, ale Gollini świetnie broni strzał.

24′
GOOOL! Theo Hernandez wykorzystuje podanie kolegi i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza Napoli.

20′
Mecz narazie nie jest porywający. Mało mamy sytuacji podbramkowych.

15′
Leao posyła centre w pole karne, ale czujnie wybijają obrońcy.

9′
Goście z pierwszą sytuacją. Simeone oddaje strzał, ale piłka leci wysoko ponad poprzeczką.