W poniedziałek oficjalnie zawodnikiem Baniku Ostrawa został Milan Baros. Doświadczony napastnik ostatnio występował w Galatasaray Stambuł.
Podczas specjalnej konferencji prasowej Baros został zaprezentowany jako nowy zawodnik Baniku. Czech podpisał kontrakt do końca czerwca 2014 roku.
– Przez długi czas nie mogłem dojść do porozumienia z Galatasaray w sprawie rozwiązania umowy, ale w końcu do tego doszło. Od razu wiedziałem, że wrócę do Baniku, chociaż miałem oferty z Kataru i innych egzotycznych miejsc – powiedział Baros.
31-letni napastnik jest wychowankiem Banika Ostrawa.
Media: Klaruje się przyszłość Lewandowskiego. Wtedy ma podpisać kontrakt
Robert Lewandowski niedawno wybrał się do Chicago, aby porozmawiać o ewentualnym transferze do tamtejszego klubu. Jak informuje „Kanał Sportowy”, wiele wskazuje na to, że Amerykanom udało się dopiąć swego.